Skontaktuj się z nami!

O nas

Kim jesteśmy?

Witajcie w naszym skromnym zakątku internetu, gdzie pasja i wiara łączą się w niezwykłym dialogu. Jesteśmy dwójką przyjaciół, którzy z sercem oddanym teologii postanowili stworzyć to miejsce, aby podzielić się z Wami naszymi myślami, przemyśleniami i wiarą.

Przyjaźń, która nas łączy, jest naszym fundamentem. To właśnie ona pozwoliła nam odkryć wspólną pasję do teologii i duchowego poszukiwania. Jesteśmy razem w tej podróży przez życie, dzieląc ze sobą radości i wyzwania, a także duchowe odkrycia.


Nasza fascynacja teologią jest jak niekończąca się podróż w nieznane. Studiowanie Pisma Świętego, rozważanie duchowych tekstów i refleksje nad zagadnieniami duchowymi stanowią naszą codzienność. To teologiczna wiedza i rozważania, które staramy się przekazywać na tej stronie.

Wierzymy, że teologia może być inspirująca i przystępna zarówno dla duchowo dojrzałych, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją drogę wiary. Naszym celem jest dzielenie się naszymi przemyśleniami, refleksjami i wizją duchowej mądrości, która może być źródłem inspiracji dla wszystkich, którzy tu zawitają.


Odkrywaj sekrety wiary razem z nami!

Módlmy się razem

Niech ta strona stanie się miejscem, gdzie wspólnie możemy zgłębiać tajemnice duchowe, dążyć do głębszego zrozumienia naszej wiary i budować wspólnotę wierzących. Razem możemy odkrywać piękno teologii i jej znaczenie w naszym życiu.

Zapraszamy Was serdecznie do udziału w tej nieustającej podróży wiary i refleksji. Razem możemy odkrywać, kim jesteśmy w kontekście naszej duchowej drogi i jak możemy wzrastać w wierzeniach i miłości do Boga i bliźnich.

Boże przenikasz mnie i znasz. Stworzyłeś mnie dla szczęścia – pomóż mi je znaleźć. Ukaż mi moją drogę życia. Spraw, abym wybrał to, coś Ty dla mnie zamierzył i do czego sposobił jeszcze w łonie matki. Chcę być Ci posłusznym we wszystkim. Pójdę gdzie mnie poślesz. Ufam Tobie, bo wiem, że mnie kochasz i chcesz mego dobra. Poprowadź mnie po ścieżkach Twoich.


Dołącz do modlitwy